Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.05.2017 21:57:35 

Chovatelská stanice Od Loděnických mlýnů

Ambra & Artie

AMBRA

Ambra s Abey jsou velitelkami celé smečky. Všude jsou první a klukům pěkně dávají na kožich. Zahradu od domu odděluje schod, který jako první zdolaly právě Abey s Ambrou. Tyhle holky se ve světě neztratí.

Ambra si ráda hraje. Jakmile najde parťáka, který se chce okusovat, vůbec neváhá. Hře zcela propadá a dokonce už vrčí.

Nejmenší ze všech. Chvíli se nechala přesvědčovat než pochopila, že mlíko od mamky je pro ní to nejlepší. Ale nerada zůstává za ostatními a snaží se jim vyrovnat.

  

 

ARTIE

Artie si oblíbil hraní a mazlení, dokonce trochu žárlí, když se panička začně věnovat jinému sourozenci. Jinak je zatím nevyhraněný a spíše napodobuje sourozence.

Artie má trochu kudrňatější kožíšek a prozatím je nejmenší ze všech sourozenců. Rád si hraje jak s paničkou, tak s ostatními sourozenci.

Od posledního narozeného sourozence si dal odstup 7 hodin. Jeho skoro dvojče se narodilo půl hodiny před ním, ale bohužel se nadýchalo plodové vody a už se nám ho nepodařilo zachránit. Artie se rozdýchal bez problémů, akorát lezení mu moc nešlo. Je trochu kudrnatější než ostatní sourozenci a zatím by závody v lezení nevyhrál ale závody v jedení možná ano.

  

  

TOPlist